Země / Jazyk

Stacionární filtrační jednotky (svářecí dýmy)

Plymovent nabízí širokou škálu stacionárních jednotek pro filtraci svařovacích dýmů a prachu. Naše produktová řada sahá od filtračních jednotek s jedním odsávacím ramenem až po centrální filtrační systémy, používané např. u víceramenných systémů, řezacích stolů nebo v systémech prostorové filtrace a ventilace.

 

MonoGo

MonoGo je výchozím bodem k ochraně proti expozici svařovacím výparům. Obvykle se používá k odsávání příležitostných a lehkých svařovacích aplikací.

 DualGo

DualGo je nástěnná odsávací jednotka se dvěma odsávacími rameny, výkonným ventilátorem a velkým filtrem.

WallPro

WallPro je samočistící odsávací zařízení pro profesionální svářeče. Vhodné pro svařovací dýmy vznikající při sváření klasické i nerezové oceli.

MF

Mechanický filtr pro svářecí dýmy a jiný suchý prach. Běžně používaný pro lehké provozní zatížení a údržbářské aplikace.

SFD

Nástěnná filtrační jednotka pro systémy odsávání svářecích dýmů. Určená pro lehké provozní zatížení a údržbářské aplikace.

SFS

Nástěnný samočisticí filtr pro systémy odsávání svářecích dýmů. Pro aplikace středního provozního zatížení při svařování suchých materiálů.

SCS - Diluter / Push-Pull

SCS je centrální filtrační systém pro odstranění dýmů uvolněných při svařování, řezání a broušení ve strojírenském průmyslu. Tato filtrační jednotka je i součástí systémů prostorové filtrace Plymovent Diluter a Push-Pull.

MDB-Compact

Díky svému kompaktnímu provedení je MDB-COMPACT ideální volbou pro aplikace, kde je potřeba mít filtrační jednotku blízko u zdroje znečištění.

MDB

MDB je modulární patronový filtr, umožňující přizpůsobení filtračního systému Vámi požadované aplikaci. Určeno pro aplikace o velké intenzitě zatížení.

KONTAKT

JVB Engineering s.r.o.
Komenského 1173
408 01 Rumburk
Česká republika

T +420 412 333 291
E info@plymovent.cz

O společnosti

Plymovent pečuje o vzduch, který dýcháte. Nabízíme produkty, systémy a služby, které zajišťují čistý vzduch na pracovišti, a to kdekoliv na světě.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace